
-26 %
DL PRO 4-IN-1 USB-C TRAVEL HUB-DA225
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 470-BFBN
- Greutate: 0.13kg
- Dimensiuni: 11.50cm x 9.00cm x 4.00cm
251,16 Lei
337,23 Lei
Fără TVA: 207,57 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Card reader integrated | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Culoare: | Negru |
| Data transfer rate | 1.25 Gbit/s |
| Depth | 56.9 mm |
| DisplayPort | Nu |
| Ethernet LAN | No |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDMI | Da |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0b |
| Headphone outputs | 0 |
| Height | 152 mm |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Interfata: | USB Type-C |
| Jack 3.5mm | Nu |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum digital resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Microphone in | No |
| Other operating systems supported | ChromeOS, iPadOS |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| RJ-45 | Nu |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| Weight | 47 g |
| Width | 56.9 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |













